Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy egy ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy ember egy csalódás utána soha sem tud többé szerelmes lenni? Bármennyien próbálkoznak nála, olyanok is akiket igazán kedvel, egyszerűen nem tud több kialakulni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
olyan biztos nincs hogy soha :) de lehet hogy hosszú hónapokig vagy akár évekig nem tud szeretni úgy igazán senkit. előbb-utóbb úgyis elfelejti a másikat, mert jön egy új :)
2012. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha erős az elhatározás akkor igen. De érzelmi alapon nem fogja tudni megcsinálni. Mindig jön egy újabb szerelem egy újabb ígéret, a kérdés, hogy mikor.
2012. jan. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 AncsiPancsy ***** válasza:
100%

szia! szerintem létezik ilyen...vannak olyanok, akik egy szakítás, csalódás után olyan szinten megsérülnek lelkileg, hogy bizonytalanok lesznek mindenkivel szemben, nem mernek közeledni másokhoz, nem mernek ismerkedni...és ez hozza magával, hogy mernek új szerelmi kapcsolatot kialakítani sem...sokszor a "félelem az újtól és a rettegés a múlttól" érzés nálam is felülkerekedik, sajnos nekem is sokat kellett már csalódnom...

ha te is ebben a helyzetben vagy, hogy csalódnod kellett és úgy érzed, nem tudsz többé szerelmes lenni, nyugodj meg, ez normális dolog! viszont nem szabad, hogy ez az érzés eluralkodjon rajtad!

2012. jan. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Létezik sajnos...
2012. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bár létezne...
2012. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utolsó, hogy érted? köszönöm az eddigi válaszokat :)
2012. jan. 25. 10:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs esélyem egy lánynál se, mert csúnya és kicsi vagyok, ezért szeretném, ha nem lennék többé szerelmes.
2012. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja értem, az én kérdésem egy másféle helyzetre irányult
2012. jan. 25. 10:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Van. Legalább is folyamatban van. Egy éve nem tudok senkihez közeledni, pedig már randiztam olyan csajjal, akivel normál esetben beleestem volna, mint vak ló a szakadékba. Egyszerűen leblokkoltam érzelmileg. :(
2012. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lassan 4 éve nem vagyok szerelmes, bár így is folyamatosan csalódások érnek. Így könnyebben vészelem át a dolgokat.
2012. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!