Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha csak fáj a lában, de nem...

Ha csak fáj a lában, de nem dagadt be, az lehet trombózis?

Figyelt kérdés
Kb. egy szük hete fáj a bal vádlim, így nagyobb területen, ami mellesleg nem állandó, amióta elkezdődött, kb. naponta lejjebb vándorolt 1-2 centit. Ma megmértem, megnéztem alaposan, se elszíneződés, se duzzadás, semmi. Ami még érdekes, hogy a terhelés mellett iszonyatosan érzékeny a hidegre-melegre. A hidegtől pokolian fáj, a meleg viszont enyhíti a fájdalmat. A másik gyanúm, hogy izomgyulladás. Eddig még nem jutottam el orvoshoz. Szerintetek mi lehet?
2012. jan. 28. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem trombózis,akkor más tünet is lenne. Duzzanat,pirosság,feszülés és nagyon fájna,éjjel-nappal,alig birnál menni. Szerintem csak meghúzódott. Kenegesd Lioton géllel,az nagyon jó.
2012. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hugomnak a karján voltak hasonló tünetek és neki reumát állapítottak meg. Persze lehet hogy neked súlyosabb, ezért a helyedben minél hamarabb felkeresnék egy orvost. Ők tudják csak megmondani pontosan.
2012. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az, de csak a halál biztos. Olcsó poén volt, de nem lehetett kihagyni:D
2012. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!