Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melltartot lehet huzni mikor...

Melltartot lehet huzni mikor 75\A a mellem? Nem tudom szabad vagy nem?

Figyelt kérdés
Segitsetek ti mikor kezdtetek elsonek huzni?
2012. jan. 28. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
persze, nyugodtan hordhatod.
2012. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Koszi!

De lehet akarmekkor a melled hasznalni melltartot?

2012. jan. 28. 21:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért, ki tiltja meg???? O.O
2012. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, bármekkora mellre hordhatsz melltartót. Egyébként nekem pont 75A volt, amikor elkezdtem hordani :)
2012. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdesztem meg mert en ugy halottam ha koran hasznalsz melltartot akkor logni fog a melled!Koszike mindenkinek!!!!
2012. jan. 28. 21:26
 6/14 anonim ***** válasza:
??? Miért lógna? Talán lehúzza??? Te, figyi: ha valamit hallasz, nyugodtan lehet ám gondolkodni. Nem kell mindent elhinni! Okos vagy te, csak használd a fejed!
2012. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2012. jan. 28. 21:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt el ne hidd, hogy a melltartóhordás lógó mellhez vezet! Épp ellenkezőleg. A melled a kötőszövetek miatt áll úgy, ahogy. Ez a kötőszövet idővel nyúlik. Minél nagyobb erőhatásnak van kitéve, annál jobban. Értsd: ha nem hordasz melltartót, hamarabb fog lógni. Bár A kosaras mellnél még nem kell ettől félned, de ha nő még, akkor mindenképp kezdj el melltartót hordani.
2012. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
12 eves vagyok!Nagyon hujenek fogtok vagy fognak gondolna de muszaj megkerdeznem,hogy hogy nez ki a kosaras mell
2012. jan. 28. 21:50
 10/14 anonim ***** válasza:

Úgy érti, hogy 'A' kosaras mell. tehát nem nagy (A melltartó méretezése: a számok a mellkas kerülete a mell alatt, a kosár méretek pedig: A B C D stb, ahol az A a legkisebb, B nagyobb, stb).

Szóval ekkora mellnél még nem kell aggódni, ha majd nő, és B vagy C kosaras melltartó kell, akkor már kezdj el hordani.

2012. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!