Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és van egy...

13 éves vagyok és van egy nagy púpos heg a hónaljamnál egy műtét miatt és már melltartót hordok mert eléggé nagy már a mellem és a melltartó nagyon piszkálja azt a heget így nem tok melltartót hordani mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
válassz másik fazonút ...a fehérnemű boltban segíteni fog az eladó
2010. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hordj melltartót, mert hosszútávon lógni fog. Főleg ne ilyen fiatalon, amíg még növésben van a melled, mivel nem tud alkalmazkodni a mellizmod a súlyhoz, és akkor úgy jársz mint én, hogy már 16 évesen (addigra nőttek meg) lógni keztek a melleim. Nem nagyon, de azért ciki volt. Akkor már nem volt kérdés, muszáj volt hordani. Ettől mégjobban ellustult a mellizmom, amitől már nagyon elkezdett lógni. Végül fekvőtámaszokkal sikerült feljebb tornásznom, de mégsem lett tökéletes. Azóta csak utcára hordok melltartót, de gyakran megy az ember utcára. :( Ha meg nem hordom, akkor látszik, hogy lóg kicsit. Azt szégyellném. Azóta megismertem más lányokat is, és aki nem hordott és nem is hord melltartót, azoknak még mindig a helyén van a mellük. Max. ha nagyon nagy a melle valakinek, azt nem tudom, hogy akkor kell-e hordani.


Sporthoz viszont mindenképp húzz sportmelltartót, olyant ami nem vágja (szerintem), mert a sok ugrálás, futás nagyon megnyúzza (legalábbis az én B-s, C-s melleimet). Ha teheted, inkább ne hordj melltartót, nehogy úgy járj, mint én. Most 21 vagyok, de nagyon gáz, hogy már lóg. Egyébként látok ma már 17 éves lányokat is lógó mellekkel, nagyon durva. Onnan látszik, hogy a nyakbaakasztós fürdőruhában kilátszik középen, és látszik, hogy a bikinifelső tartja a helyén, s az is látszik, hogy nem gömbölyű, hanem olyan, mint egy babzsák, hogy tartani kell.

2010. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!