Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt valakinek poszttraumás...

Volt valakinek poszttraumás stressz szindrómája? Amennyiben igen, megírná nekem, hogy mennyi ideig tartott, hogy sikerült belőle kilábalni, mennyi idő alatt? Akár priviben is, ha nem akarja nyilvánosságra hozni.

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2012. jan. 30. 03:21
 1/6 anonim ***** válasza:
2010 jan 19 től kb 2012 jan 19 ig. Persze még most sem tuti hogy tul vagyok rajta,de jobb.
2012. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem két hónapja mondták ki, hogy ez a bajom. Januárban elhagyott a kedvesem, aztán márciusban meghalt az egyik legjobb barátom, aztán ez a kettő túlon túl sok volt.
2012. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves második,elmondanad mik a tüneteid,vagy hogy érzed magad?
2012. máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, a kedves második vagyok.


Elég gyakoriak nálam az emlékbetörések, amik a lehető legváratlanabb pillanatokban jönnek elő akarva vagy akaratlan, de inkább akaratlan.


A tudat alattim sok olyan infót begyűjt amik előhozzák ezeket.


Gyakoriak a rémálmokl, amik szintén az említett két esemény körül forognak, ezért esténként megpróbálok a lehető legkevesebbet aludni. Ami szintén nem túl okos dolog.


Viszont próbálom úgy élni az életem, hogy már csak azért seggbe rúgom ezt a poszttraumás stressz dolgot, és igenis igyekszem bele vetni magam a társadalmi életbe.


Gyógyszereket nem vagyok hajlandó szedni, egyelőre bőségesen segít a beszédterápia.


L/22

2012. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem,koszi.
2012. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 14:03-as!


Megkérdezhetem, h.kihez jártál terápiára?

Kérlek, ha nem szeretnéd nyilvánosan kiírni, küldd el privát üzenetként ha lehetséges.


Nagy segítség lenne!


Köszönöm!

2012. aug. 1. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!