Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Közel egy évig szedtem Ciprale...

Közel egy évig szedtem Cipralexet, amit az év elején abba hagytam. Mellékhatásként lépett fel a fülzúgás, ami a gyógyszar elhagyása után is megmaradt. (? )

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy aki volt ilyen szituációban, az hogyan tudta eredményesen megszüntetni a fülzúgást?
2012. jan. 30. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen véletlenül akadtam a kérdésedre.

Én Rexetint kaptam,de csak 11 hétig szedtem mivel rettenetes fülzúgást kaptam mellékhatásként s így abba is hagytam.

Meggyógyulni nem gyógyultam meg,de vissza nem merem venni a gyógyszert.

5 hónapja nem szedem,de a fülzúgásom azóta se múlt el.Este érzem nagyon mikor lefekszek aludni és csönd van.

Voltam vele fülészeten mindent rendbe találtak,s azt mondták ez az antidepresszáns mellékhatása.De miért nem múlik el azt én se tudoms erre kerestem pont itt választ.

2012. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!