Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi gyógyszert kell bevenni...

Mennyi gyógyszert kell bevenni, hogy gyomormosást végezzenek?

Figyelt kérdés
Hány szem gyógyszer után végeznek gyomormosást? Mondjuk ha valaki beszed olyan 6-8 szemet akkor már gyomormosást csinálnak? És mi van akkor ha nem csinálnak gyomormosást? Ez függ a gyógyszertől? Mondjuk legyen frontin. Nem akarok bevenni semmit csak érdekelne, hogy ez, hogy működik.
2012. jan. 30. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani hogy mennyi az alja amivel már azt végeznek, majd ha az illető habzó szájjal fetreng és mérgezést kap plusz észreveszik időben akkor kimossák hátha nem nyiffan ki, ha meg nem akkor így járt, azzal nem lehet bemenni az ügyeletre, hogy bevettem 6 szemet ebből mossanak ki....
2012. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szóval ha valaki bevett 6 szemet nem kell vagy nem olyan fontos a kórházba menni, mert nem csinálnak gyomormosást. Ez érdekelt főleg.
2012. jan. 30. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
A valós problémádról próbálj inkább írni pár szót, nem miattam,hanem jómagad miatt. Utána majd megbeszéljük a többit is.
2012. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sok probléma összegyűlt. Nagyon ideges voltam ezért bevettem két xanax-ot. De utána megint jött a veszekedés mondtam hagyjanak már, mert igy is muszáj volt gyógyszert bevennem, hogy lenyugodjak erre mondták, hogy csak szedjem be akkor ha hülye vagyok. Vettem még be vagy 4-5 szemet. Aztán kivették a kezemből. Hülye voltam, nem akartam vagy akarok amugy öngyilkos lenni. Ez szombaton történt amugy. Azóta voltam már vásárolni, sétálni. Azt érzem amugy, hogy kicsit fáradékonyabb vagyok még most is. Reggel alig bírok felkelni, nem úgy mint máskor.
2012. jan. 30. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudod, kedves, az a gond ezekkel a pirulákkal, hogy pont a problémamegoldó képességedet ássák alá. Olyan ez,(hétköznapi hasonlattal élve)mintha a tisztaság kedvéért a szemetet a szőnyeg alá seperném. Attól még, hogy nem látszik, ott van. Nem elfedni kéne a problémát, hanem a kiváltó okot feltárni és helyükre rakni a dolgokat. De ezt mindig belül kell elkezdeni. Előbb kitisztítani a gyógyszereket melléhatásaikkal(több van, mint gondolnád) együtt a szervezetedből és utána átgondolni a teendőket. Tudod, amit az ember elrontott az ember helyre is hozhatja. Van rá lehetőség. Mindig.
2012. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálom helyretenni a dolgokat. Most szerinted mire figyeljek oda? Próbáltam hánytatni magam, de hiába ha nem kell hánynom akkor egyszerűen nem tudom meghánytatni magam. Igyak sok vizet? Mást nem igazán tudok tenni. Bár ez szombaton volt, gondolom egy-két nap és jobban leszek.
2012. jan. 30. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, igyál sok vizet, egyebet nem tehetsz, és arra figyelj oda, hogy ne vegyél be többet. Egy-két nap még, és rendbe jössz, főleg, hogy ilyen fiatal vagy. A fiatal szervezet könnyebben regenerálódik. A máj még hatékonyan végzi a méregtelenítést. Jó legyél, vigyázz magadra, vannak az életben néha kellemetlen helyzetek és nem lehet mindig mindennek és mindenkinek megfelelni és néha nagyon el tud minden romlani kivül-belül, de mindenre van megoldás. Jobbulást neked! Ölellek szeretettel így ismeretlenül.
2012. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ma már semmi bajod nem lehet attól,hogy szombaton beszedtél ennyi gyógyszert.És ennyiért a gyomrod sem mosták volna ki.Ettől a mennyiségtől max alszol jó pár órát és kész.Nekem van ismim aki 2naponta vesz be ennyit és semmi baja nincs,mert a szervezete már hozzászokott.De inkább beszéld meg a problémákat és ne marékszámra edd a nyugtatót!
2012. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves utolsó előtti Neked különösen. Több ilyen embernek kéne lennie.

2012. jan. 30. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!