Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakran gurulok idegbe teljese...

Gyakran gurulok idegbe teljesen jelentéktelen dolgoktól, hogyan tudnám ezt elkerülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne egy olyan problémám, hogy apróságokon is pillanatok alatt képes vagyok hihetetlenül felhúzni magamat. Személyektől, helytől és időponttól teljesen függetlenül szoktam idegeskedni az olyan dolgokon amiket mások szinte észre sem vesznek (pl. valaki horkol, de nagyon felidegesít az is ha direkt cseszegetnek, bár talán ez annyira nem meglepő). Megpróbáltam már figyelmen kívül hagyni az ilyen dolgokat, de egyszerűen képtelen vagyok megcsinálni. Valahogy mindig odafigyelek rájuk és nem tudom elengedni őket a fülem mellett.


Valaki esetleg tudna adni egy jó tippet, hogy hogyan segíthetnék magamon? Nektek is vannak hasonló gondjaitok? A válaszokat előre is köszönöm! 18/f


2012. jan. 30. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
[link] nekem is segített kérdez tőle levélben hátha tud valami jó tanácsot adni
2012. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!