Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár hete kezdődött, hogy bal...

Pár hete kezdődött, hogy bal oldalam hirtelen elzsibbadt. Így zsibadtam majd amiylen gyorsan jött ugy el si múlt. De azóta is nap mint nap visszatér a zsibbadás. A bőröm de csak bal oldalt hidegre melegre nagyon érzékeny. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:
És nagyon fáradékony, feszült, ideges vagyok. És kiejtek dolgokat a kezemböl úgy hogy azt észre sem veszem. De csak a bal kezemböl.
2009. máj. 30. 20:38
 2/5 anonim ***** válasza:
El kellene vele menned neurologushoz, aki kideriti mi okozza a zsibbadàst vagy érzészavart.
2009. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de nehogy valami komoly neurològiai oka legyen... fordulj mihamarabb orvoshoz!
2009. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ETTŐL VISZONT NAGYON FÉLEK.!
2009. jún. 1. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Ujra az elso vagyok. :)

Pedig ez nem normàlis, ezzel muszàj elmenni az orvoshoz, foleg, hogy ezen az oldalon szerintem csak laikusok vannak, és egy itteni ( nem orvostol szàrmazo) tanàcs teljesen félrevezethet. Nem tudom, no vagy-e, terhesség alatt is jelentkezik zsibbadàs, ha nem vagy terhes, elofordulhat idegi kimerultségtol is.

Ugyanezek voltak anyànak is a panaszai is, neki is zsibbadt àllandoan a bal karja, egy nyaki uh megàllapitotta, hogy el vannak meszesedve a csigolyài, elmiatt ez az érzés, de sok esetben valami miatt begyulladhatnak az idegek, nyomhatja valami az idegeket.

A neurologustol nem kell félni, attol sem, hogy valami halàlos, gyogyithatatlan betegséget kozol majd veled!!!

De, mégegyszer, hangsulyozom, EL KELL VELE MENNI, mert nem normàlis , ha zsibbadva éled le az életed!:)

2009. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!