Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez csontkinövés lehet? Milyen...

Ez csontkinövés lehet? Milyen orvoshoz menjek vele?

Figyelt kérdés

Már jó ideje észrevettem, hogy a fejem hátsó részén, az egyik oldalon van egy kis "pukli". Olyan kis gömbölyű, vagy ilyesmi alakú.

[link]

Na, itt jelöltem piros körrel, hogy kb. hol érzem. Méretre olyan 1 cm lehet, de elég rosszul saccolok, a lényeg, hogy nem túl nagy.

Idáig nem zavart, mindenki azt mondta, hogy ez biza csontkinövés, de nem kell vele foglalkozni, ilyen van, kész. Most viszont néha érzem, hogy kicsit nyom, vagy valami ilyesmi.

Gondoltam, hogy megmutatom egy orvosnak, de milyen orvos foglalkozik ezzel? Vagy sima háziorvoshoz menjek, és majd ad beutalót? Az a gond, hogy "nincs" háziorvosom, akinél hivatalosan vagyok, az elég messze van, idő közben költözködtem, az ittenihez meg át akartam jelentkezni, de nagyon unszimpatikus egy nő, úgyhogy nem erőltettem a dolgot. Szóval ha lehet, ezt a lépcsőfokot inkább kihagynám, és mennék rögtön szakorvoshoz, ha nem feltétlenül szükséges a beutaló, csak nem tudom, hova kell menni.



2012. jan. 31. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha házi orvoshoz nem akarsz menni akkor menj el a sebészetre. Szerintem úgy is oda küldene.

A sebészeten biztos meg nézik és még csinálnak is róla röntgent.

2012. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor oda fogok menni :)
2012. febr. 1. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!