Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rh negatív vagy Rh pozitív?

Rh negatív vagy Rh pozitív?

Figyelt kérdés

Honnan tudhatom hogy melyik vagyok, van egy csomó orvosi papírom (vérvételes meg ilyenek) azon nincs rajta... egyszer adtam vért, de arra is csak a 0-t írták... emlékszem hogy a régi oltási könyvemen mintha rajta lett volna (onnan tudom 0-ás vagyok, azt megjegyeztem :D) de nem találom sehol, emlékeim szerint általánosban be kellett adni, mert másikat kaptunk.

ha tehetném elmennék vért adni, hogy kiderüljön, de el vagyok tőle tiltva (vérszegénység)

ha meg bemennék a kórházba hogy nézzék már meg nekem akkor szerintem simán elküldenek a fenébe



2012. febr. 1. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemehetsz vérvizsgálatra a kórházba, fizetni kell érte, de megcsinálják.
2012. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves első...most mondja,hogy vérszegény.Nemfogják lecsapolni csak azért a vérét,hogy megtudják mi a vércsoportja.Amúgy valamilyen otthoni könyvecskédben biztos benne kell,hogy legyen mi a vércsoportod.
2012. febr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nemfogják lecsapolni csak azért a vérét,hogy megtudják mi a vércsoportja."


Kemny EGY csepp vér kell hozzá kedves előző.... nem kell lecsapolni.

2012. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!