Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdődő reflux okozhatja ezt?

Kezdődő reflux okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Anyu nagyon beteg, először azt hittük hogy elkapott valami vírust. Egésznap hány, rossza közérzete, nem eszik stb.

Elment dokihoz, aki azt mondta hogy most nincs járvány és hogy kezdődő refluxa van...DE! ezt nem értem...Nekem is az van és azon kívül hogy néha fáj a gyomorszájamnál SOSE hánytam...

Esetleg a teljesen kialakult reflux okozhatja nála a hányást? Mert én erre tippelek...(Hozzá teszem hogy a mi dokink...hát hogy is mondjam...elég szétszórt, és "tojik" bele a dolgokba)


Köszönöm a válaszokat...


N21


2012. febr. 2. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Anyukád sürgősen keressen egy másik orvost.

Attól, hogy most nincs járvány, egyedi megbetegedések előfordulhatnak.

Járvány meg akkor van, ha tömegesen betegszenek meg.

2012. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most kapott gyógyszert refluxra....Azt szedi. Egy nagyon kicsit már jobban van, de ha nem múlik el akkor küldi tovább a doki rendes kivizsgálásra....

Csak mint mondtam, azt nem értem hogy hogy mondhat ilyet egy doki és miért nem adott neki rögtön beutalót a belgyógyászatra....Én tudom milyen a kezdődő reflux és itt nincs hányás...


Sajnos nálunk e normális orvos SINCS!!! :(

2012. febr. 2. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem is refluxom van, és bizony előfordul, h savat hányok fel tőle.

Meg bnőm is szokott, mikor egekben a sava.

2012. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neki elvileg...még nem alakult ki teljesen...savasat én is böfiztem fel...de hányni nem hánytam...de már kezd jobban lenni, és ennek nagyon örülök :)
2012. febr. 2. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!