Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kannibalizmusnak mik a...

A kannibalizmusnak mik a hátrányai eü szempontból?

Figyelt kérdés

A fertőzések is érdekelnek, de pl filmekben rebesgetnek olyat (tudom, nem mérvadóak, túloznak stb.), hogy a rendszeres nagymennyiségű emberevés remegést, mentális zavarokat okoz. Igaz-e?

És annak a betegségnek mi a neve, amikor valaki kényszeredetten eszik emberi húst, mert vagy vágyik rá, vagy valami hiánypótlás miatt eszi? Nem biztos, hogy van ilyen, ezt is csak hallottam.



2012. febr. 2. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Eü szempontból leginkább annak hátrányos, akit elfogyasztanak. Amúgy nem kóser :-)
2012. febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen betegséget lehet összeszedni.


[link]

2012. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, prion betegséget, ami tényleg mentális zavarokat okoz. A kergemarhakór is tudtommal erről szól: a marhákat olyan táppal etetik, amelyben porított marhacsont van. Ha vki/vmilyen állat a saját fajtáját eszi, attól súlyosan megbetegszik.
2012. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, érdekesek voltak, pont ezeket kerestem :)


első válaszoló: hát igen, ebben mindenképpen igazad van. :D

2012. febr. 2. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!