Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanáshoz hasonló dudor? Mi...

Pattanáshoz hasonló dudor? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Előre bocsánat a fogalmazásért....

Ma fájt a végbélnyílásomhoz közel egy terület...megtapintottam és bánatomra,nini,egy pattanás!Nagy piros dudor,ami fájt.DE!

Nem volt fehér a közepe,így nem bántottam,gondoltam fürdés után bekenem körömvirágkenőccsel,de most megijedtem :(

Fehér lett a közepe és kinyomtam,rengeteg cucc,mint a pattanásból szokott távozott és vér is.DE!Most olyan,mintha kijött volna azon a lyukon a húsom!MI LEHET A BAJOM?Csúnya is és félelmetes,hogy ott olyan,mintha kijött volna a húsom :(

Volt már valakinek hasonló,vagy milyen baj lehet ez?Elég nagy a közepe :'( félek!


2012. febr. 2. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátomnak volt ilyesmi a hasán. Ne nyomkodd ha már véres, mert ott marad a nyoma! De az is lehet, hogy nem az amire gondolok. Nem lehet fekély? Várj vele pár napot és ha elmúlik, akkor nincs gond. Ha nem, akkor doki!
2012. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért a 'segglik' mellett nem feltűnő, ha ott marad a nyoma... Szerintem pattanás, nekem is volt már hasonló csak más helyen.
2012. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Drummer George válasza:
Nem tudom, hogy megoldódott-e már, de ez szerintem furumkulus lehet... Nekem is volt, pont ott, és felvágták, kijött a genny, vatta, azt akkor már nem is fájt... De a kezelés vááhh
2012. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vissza húzódott,vagy nem tudom...már nincsen ott szerencsére régóta.

Köszi,hogy írtál!

2012. okt. 12. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!