Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek is van olyan anyajegyet...

Nektek is van olyan anyajegyetek, ami aggasztó, de nem mertek elmenni vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Van még itt olyan, aki azért nem megy el megmutatni az anyajegyét, mert fél, hogy azt mondják, hogy rákos? Én most itt olyanokra gondolok akiknek aggasztó anyajegyük van.. pl nekem is van 3 ami elég idegesítő, de egy nagyon, amin tegnap vettem észre h ilyen fekete pöttyök vannak, mintha sebes lenne, vagy nem is tudom, de valahogy nem merem megmutatni orvosnak, ha közli, hogy rákos én tuti elengedem magam akkor pedig feldobom a bakancsot. Évek óta itt van, már egy ideje gondolok rá, hogy el kéne menni meg minden, végül is 3-4 év alatt még nem nyírt ki, plusz most terhes is vagyok, nem tudnék így kemora járni meg hasonló. Olyanok válaszát várom, akik hasonlóan éreznek, mint én, vagy pedig olyanét aki elment és esetleg pozitív választ kapott, mármint, hogy ronda volt de nem volt semmi gond.
2012. febr. 3. 08:55
 1/4 Antimod ***** válasza:

Ha évek óta ott van, és ugyanúgy néz ki, akkor nem kell aggódnod azon, hogy baj van vele. Menj el nyugodtan, legfeljebb azt mondják, hogy érdemes levetetni, nehogy később legyen valami baj.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keresztanyámnak évek óta szedegetik le a basilomáit, mindig újabb jön elő, de kemot soha nem kapott.
2012. febr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem van olyan anyajegyem ami aggaszt és aggasztott, de a bőrgyógyász megnyugtatott, hogy az semmi
2012. febr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En is pont ebben a cipoben jarok.kb masfel eve van egy betokosodott szortuszogyuszi a labomon es kozel hozza egy picike anyajegy,amiben lett egy kis fekete csik.18hetes kismama vok,huztam a dolgot de ma delutan elmegyek borgyogyihoz,felek nagyon,de remenykedem,hogy nem lesz baj.udv
2012. febr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!