Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy kéne megoldanom ezt a...

Hogy kéne megoldanom ezt a "problémát"?

Figyelt kérdés
eltört a lábujjam és egyszerűen nem bírok belelépni a csizmámba. Most mit kellene csinálnom ?? csak papucsot tudok felvenni.De most ilyen nagy hidegbe mászkáljak abba? Vagy van valami megoldás?
2012. febr. 4. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, vegyen kínaiban (olcsón) egy 2 számmal nagyobb fűzős lábbelit.
2012. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt fel fogom tudni húzni a lábamra?
2012. febr. 4. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt írtad, papucsot fel tudsz venni. Ebből következtettem arra, hogy ez megoldás lehet. A nagyobb szám bővebb is szokott lenni, és ha fűzős, annyira, vagy majdnem annyira szét lehet nyitni, hogy bele tudd dugni a lábad. Mondjuk lutri, hogy épp kapható-e ilyen, de jobb ötletem nincs.
2012. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"majdnem annyira szét lehet nyitni" - ezt úgy akartam írni: mintegy papucs, csak lemaradt.
2012. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!