Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tenyérizzadás ellen valami...

Tenyérizzadás ellen valami hatásos?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már kipróbáltam egy bizonyos "Solutio Antisudorica"-t, amit minden fórumon mindenki istenít, nekem viszont nem jött be, csak kiszárította a bőrömet. Más ilyen terméket sajna nem ismerek, úgyhogy ebben kérek segítséget. A normális és segítőkész válaszokat előre köszönöm.:)
2012. febr. 7. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt kéne kideríteni, hogy mi okozza, és persze, ha valami betegség, azt kezelni kell.
2012. febr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Nagyon megértelek, mert ezt a nagy problémát csak az tudja megérteni, aki maga is szenved tőle. Én is kipróbáltam már mindent, de semmi sem segített. Viszont a szerektől nekem is piszkosul kiszáradt a bőröm. Úgyhogy ha valaki bármilyen népi vagy egyéb módszert tudna ajánlani, nagyon örülnék neki. A dolgomat nehezíti, hogy sajnos a lábam is nagyon izzad. Amikor bejön a 28 fok, már előre frászban vagyok, de ha ideges vagyok, akkor hidegen is tudok izzadni...
2012. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
konkrétan nekem ettől a szertől ugyan úgy izzadt tovább.Még csak ki sem száradt. Nekem iszonyú drasztikus módon izzad!
2012. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FullOfQuestions válasza:
Nekem is sajnálatos módon szörnyen izzad a tenyerem, lábam, de ha megyek valahova vagy stresszelek, akkor a hátam, hónaljam is vagy bárhol igazából. :( Solutio Antisudorica egyáltalán nem segített. A zsálya teában se hiszek igazából, de gondoltam adok neki egy esélyt, így most azt fogom kipróbálni. Remélem beválik, ha ez sem, akkor valami komolyabb eljáráshoz kell folyamodnom, mert ez így nem állapot... már több, mint 4 éve keseríti meg az életem ez a fránya izzadás.
2014. aug. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!