Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Wááááh! Megőrülök . Gyakran...

Daisyke kérdése:

Wááááh! Megőrülök . Gyakran érzem így . Mit tegyek? Nagyon idegbeteg típus vagyok, és van rá hajlamom, de valahogy mindig sikerül helyrejönnöm, de most egyre rosszabb.

Figyelt kérdés
már nem tudok egyszerűen kilábalni, mert azonnal jön a sok gyomorsav, fáj a gyomrom és nagyon rosszul vagyok .... már 3 hónapja savcsökkentőkön élek, és tudom, hogy az idegesség teszi.... Próbálom kizárni a stresszes körülményeket az életemből, de lehetetlen, hisz drága barátném is gondoskodik róla... Mit tegyek? Próbáljam-e ki a jógát, vagy forduljak orvoshoz és szedjem be a húszezredik gyógyszert, mikor tudom, hogy nem ez lenne a megoldás ....

2012. febr. 7. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is meg kell találni a probléma forrását, hogy mi az, ami ezt okozza (család, párkapcsolat, munka stb.). Ajánlom figyelmedbe a relaxációs gyakorlatokat. Gyógyszert semmiképpen nem kéne szedned, csak rosszabbítja a helyzetet, csak elnyomja a bajt, de nem oldja meg.
2012. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az okot megtalaltad, tessek kezelni! Idegesseg, mar kiabalni sem tudsz, tehat ezt a nagyon artalmas, es rossz szokastol kell megszabadulnod. Ezen sajnos egy idegen segiteni nem tud, mivel ezt neked kell megtenned. A joga jo hatassal van a testre, lelekre, de csendet igenyel, es nyugalmat!
2012. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
két napja jógázom, és egyre jobban érzem magam :)
2012. febr. 11. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!