Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatása van az antibioti...

Milyen hatása van az antibiotikum szedése mellett fogyasztott alkoholnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 10:27
 1/4 anonim válasza:
Nemrég szóba került ez, és egy orvos ismerősöm azt mondta ha jól emlékszem, hogy ők nem tanultak olyat, hogy nem szabad antibiotikum mellett alkoholizálni. Amúgy az általános hiedelem az, hogy felerősíti az alkohol hatást a gyógyszer.
2009. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem neked már nincs bélflórád és ezt leginkább az antibiotikumnak köszönheted... +alkohol,hát ? :)
2009. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan antibiotikum, ami mellett tilos!! De ez benne van a betegtájékoztatóban.
2009. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindig olvasd el először a tájékoztatót. Eddig még nem találtam erre vonatkozó tiltást ha antibiotikumot kellett szednem, így bevétele után egy két órával én is ittam alkoholt ha olyan volt a helyzet. Semmi problémám nem volt eddig belőle (max. a májam :))
2009. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!