Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyha kozmetikushoz megyek...

Hogyha kozmetikushoz megyek bőrhámlasztásra, az eredmény mennyire lesz tartós? Természetes alapú gyógykészítmény ami az isotretinoin/Roaccutan nevű gyógyzserrel azonos hatású?

Figyelt kérdés

Közepesen súlyos aknéval küzdöttem sokáig, most 22 évesen még mindig folytatom ádáz küzdelmemet a pattanásokkal és miteszerekkel. már elég sok mindent kipróbáltam, orvostól orvosig jártam. végül kaptam egy isotretinoin nevű gyógyszert, amitől látványos volt a javulás, de sajnos a mellékhatások is. Most arra gondoltam megkérdezem hátha létezik aloe vera vagy bármi hasonló, természetes alapanyagú gyógykészítmény,ami hasonló hatást ígér, mint ez az erős gyógyszer??

Másik kérdésem az volna,hogyha kozmetikushoz megyek bőrhámlasztásra, az eredmény mennyire lesz tartós?? Mármint pl ha egy nagykezelésre megyek, akkor 2 hét múlva kb a régi mennyiségű mittezser és pattanás néz vissza rám. Köszi!


2012. febr. 9. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Kozmetikus kicsit hosszabb távralesz jó,de jó lesz!Próbáld meg a homeopátias gyógyszereket!
2012. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kozmetikus vagyok. Főleg csak rossz bőrökkel foglalkozunk. Tanmesteremnek van egy szabadalma amit már a DM-ben, az Árkád fszt-i Bioboltban, a MEDILINE

NAGYKER-BEN IS LEHET KAPNI. Csak természetes anyagot tartalmaz, és rendkívűl gyorsan megjavítja a bőröket. A neve VERMIX SZÁRÍTÓKEVERÉK. PRÓBÁLD KI ÉS ÍRJ! HA AKAROD ÍRJ PRIVÁTOT!

2012. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!