Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáratság miatt akarok méregtel...

Fáratság miatt akarok méregteleníteni. Ajánlanátok tapasztalatbol méregtelenitö tablettát/ kúrát?

Figyelt kérdés

6hónapja új munkahelyem van chipset, sütit(mennyiséget nem akarok irni) sokat ettem ami telivan tartosító szerekkel,és kb ehez az idöponthoz tudom kötni a fáratságomat,hiába alszok 10órát még majdnem fáradtabb vagyok mintha 6ot aludnék! Ezelött épitö iparban dolgoztam 3-4 évet ami sokkal nagyobb fizikai munka mint a jelenlegi állásom,és abba nem fáradtam el nem éreztem magam ennyire fáradtnak.

Válaszokat elöre is köszönöm. 21f


2012. febr. 10. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább sok zöldséget és gyümölcsöt kéne enned, különösen így télen gyakori hogy a szervezet nem jut elegendő mennyiségű vitaminhoz és ásványi anyagokhoz, emiatt fáradtak leszünk.

A méregtelenítés meg szép és jó, de nyilván gyökeres változásra van szükség az étkezésben ahhoz, hogy az eredmény tartós legyen.

Ha az egészséges étkezés sem segít akkor orvosi kivizsgálásra menj inkább el.

2012. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!