Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj konkrétan a szívemnél a...

Fáj konkrétan a szívemnél a bordáim között. Máskor volt hasonló, gondoltam beszorult a levegő vagy valami? Folyt lent

Figyelt kérdés
De most ez másnak tűnik ha levegőt veszek akkor is fáj, sőt minden egyes szívdobbanás fáj amikor levegőt veszek :/ 24éves vagyok nem volt eddig semmi gondom... most ez is egy szimplán beszorult levegő, vagy izomgörcs... vagy komolyabb? el kéne menjek az ügyeletre? vagy tudok én tenni valamit amitől enyhül...
2012. febr. 11. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
durva reggel én is ilyenre ébredtem,hogy szurkált a szívem tájékán a bordák közt,inkább középtájt.De nagyon durván,azt hittem hirtelen szívrohamom van.Aztán el kezdtem mozogni,nyújtózkodni,és kiderült,hogy úgy fáj.Neked mozgásra nem fáj,ha nyújtózol vagy ha elfordulsz?
2012. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez idegbecsipödes.Nekem is volt ilyen,meg levegöt is alig tudtam szivni,de nem kell megijedni,elmulik,esetleg egy tabl.
2012. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem kb 3 napja fáj de eddig csak mozgásra... most már kb mindentől, még attól is hogy levegőt veszek, és attól is hogy dobog a szívem... azt nem tudom hogy ha a szívemmel lenne gond akkor konkrét hol kéne fájnia, mert nekem bal oldalt a mellem alatti rész fáj... de most már mindentől, mozdulattól jobban, levegővételtől jobban, egyszerűen nem tudok normálisan levegőt venni tőle csak kicsiket... a szívem meg erősen ver, de sztem a fájdalom miatt..... Nem tudom érdemes e elmennem dokihoz hétvégén vele, csinál-e valamit tanácsol-e valamit, ezért érdekel h másnál is volt-e ilyen...hátha tényleg csak egy izomgörcs a bordáim között, vagy valami, és elmúlik, a doki meg hülyének néz hogy ha bemegyek egy ilyen "hétköznapi" dolog miatt.... tény hogy kissé már meg vagyok ijedve, sokadik napja tart, lehet csak stresszes vagyok, le kéne nyugodni :/ nem tudom, várom az ötleteket... elég ijesztő ha az ember nem kap levegőt, mert fáj a szívénél...
2012. febr. 11. 13:18
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es hozzászóló, milyen tabletta? sima fájdalomcsillapító és elmúlik? vagy mit kell bevenni, most már megjegyzem, mert máskor nem volt ilyen durva, és elmúlt 1-2napon belül-.- most már 3napja tart és rosszabbodik...
2012. febr. 11. 13:19
 5/10 anonim ***** válasza:

sztm nem baj,ha elmész ügyeletre,ha ennyire fáj..max meghallgatja a szívedet,és a tüdődet,nem e hall valami zörejt.Ha meg lecsesz akkor lecsesz..Én is voltam már ilyen megijedős dolgokkal,csesztek már le is.Ez van.De ez a dolguk és kész.

Engem akkor csesztek le egyszer nagyon amikor mondtam,hogy szerda óta szarul vagyok,és szombaton mentem be.Hogy mért nem mentem házi dokihoz előbb.De gondoltam inkább elmondom az igazat,inkább,mint hogy félre diagnosztizáljanak.Bele fér,hogy hülyének néznek.

2012. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha elmész,mondd meg, hogy 3 napja,de azt hitted,valami meghúzódás,és hogy elmúlik,de ma egyre rosszabb lett,ha levegőt veszel,akkor is szúr.
2012. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nálam is volt ilyen.... szarul voltam de kezdtem kezelni és reméltem jobb lesz... hétvégén lettem szarabbul, erre kiakadt h mért nem mek a házi dokihoz... öhm, mert most vagyok szarul-.-" egyszer hétfői napon bementünk sürgősségire, annyira nagy volt a baj, ott is csak flegmáskodott a doki hogy a szakorvosomhoz kellene menjek... de ha NEM TUDOK MENNI és SÜRGŐS a dolog, nem kérek időpontot két hétre rá :D persze 1órára erre megkapta az eredményeimet és egyből bent marasztalt a kórházban... rögtön kedvesebb lett...
2012. febr. 11. 13:42
 8/10 anonim válasza:
nekem is volt hasonló... bordaközi izomhúzódás, eléggé kellemetlen:(
2012. febr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jelentem kb 1 heti mozgásképtelenség után jobban vagyok... Bár jó lenne tudni mit csinálhatnék ilyenkor, hiszen ha olyan munkám lesz, nem hagyhatok ki egy hetet.... :/ milyen gyógyszer enyhítheti, vagy kenőcs vagy valami :(
2012. febr. 16. 13:36
 10/10 anonim válasza:
pl. nekem a fastum gél meg valami mentás krém segített, vagyis enyhítette a gyulladást míg el nem múlt:)
2012. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!