Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy a 18. hetesen...

Lehetséges, hogy a 18. hetesen a kipukkant lufihoz hasonló érzeteim vannak oda bent, de csak ritkán? Mint amikor kipukkan, és a levegő kijön belőle. Ez már ő is lehet akár!

Figyelt kérdés
Nincs mindig, már a 16.hét óta várom, figyelem, mikor lesz erősebb jele, a mozgásának...de még csak ilyen néhai dolgokra leszek figyelmes !Ez így fog fokozódni ?Vagy mikor fogom végre érezni a mozgását? :)
2008. nov. 4. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Elöször is gratulálok a babához! :)

Igen, ez normális ez amolyan boborékolás szerű érzés ami jelzi hogy van a pocakban egy kicsi élet, majd egyre sürübben fogod érezni és úgy a 21.hét után talán már meg is mozdul ami csak fokozodni fog mivel eleinte nem lesznek erősek a mocorgások.

További jó babavárást! :)

2008. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Tehát még várhatok, a nagy mozgásokra :( ! Már azt hittem a 18-20 hét között fogom jobban érezni !:)
2008. nov. 4. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:
én is 18 hetes vagyok, és én is még várok, már alig birok magammal, én néha olyan szurkálódást érzek.
2008. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!