Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a visszatérő...

Mi okozhatja a visszatérő illetve néhol jobb néhol elviselhetetlen vizelési ingert?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy már legalább 2 és fél hónapja vacakolok ezzel a nyavalyával.Szóval gyakori vizelési ingert tapasztalok ,emellett nincsenek fájdalmaim illetve csípő vagy egyéb tünet sem kíséri.A tünetek az első hónapba volt úgy hogy elmúlt kb. két hétre majd újra felbukkant.Többször voltam háziorvosnál akitől kaptam Cifrant-t és Monural antibiotikumokat amik többé-kevésbé enyhítette a tüneteket.Volt 2x negatív vizelet mintám .Nem sokára megyek kismedencei ultrahangra.Ha van valami ötleted,tapasztalatod légy oly kedves oszd meg velem.
2012. febr. 11. 13:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy 20 éves férfi vagyok..
2012. febr. 11. 13:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keress meg egy urulógust, mert több oka is lehet, de alapos kivizsgálás nélkül nem igazán lehet megmondani, hogy mitöl van.
2012. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam már 1x urologián de elküldtek mert negatív lett a vizelet vizsgálatom és a prosztata kitapintásra normálisnak mondta a doki
2012. febr. 11. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!