Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki pm alulmukodésben szenved,...

Aki pm alulmukodésben szenved, hogyan tud lefogyni?

Figyelt kérdés
Az interneten sok érdekes dolgot olvastam, tobbek kozott azt is,hogy ,aki ilyen beteg,akkor is hizik,ha semmit sem eszik.Ebben mi a logika?
2012. febr. 12. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Logika: Felborul az anyagcsere.

Úgy tud lefogyni ha kezelteti magát, rendesen beszedi a gyógyszereit. A pajzsmirigy alulműködésnek nem az az egyetlen hátulütője, hogy az ember meghízik tőle, szóval nem szabad félvállról venni a dolgot.

2012. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A logika ott van, hogy a pajzsmirigy felel az anyagcseréért, akinek túlműködik túl gyors lesz, nem bír hízni, akinek alul az nem tud fogyni.

Utóbbiba beletartozik, hogy a lassú keringés következtében hideg elleni intolerancia alakul ki, de az agyműködésre is hatással van, fáradtság, tompaság, depresszió alakul ki, súlyos esetben pszichózis vagy kóma.

Ha valakinek ilyen gondja van ahogy írták beszedi a gyógyszereit, de attól simán nem fog lefogyni, ugyanúgy tenni kell érte, megfelelően étkezni és sportolni ahhoz, hogy lemenjenek a kilók, de legalább nem kúsznak fel indolkolatlanul az emberre a fölös kilók.

2012. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem én ezt az anyagcsere dolgot,de a semmitol akkor sem lehet meghízni, annak semmi értelme
2012. febr. 13. 11:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel csak a megevett és megivott ételektol, italoktól hizhatunk.Es ha sokkal kevesebb kaloriat viszunk be, mint amennyit elégetunk mozgással,akkor lehetetlen meghízni.
2012. febr. 13. 11:31
 5/7 anonim válasza:

Hello!

Erre én is kíváncsi lennék,hogy lehet lefogyni....

Én tényleg keveset eszek,és nemhogy fogynék,hanem hízok.

Te szedsz gyógyszert a pajzsmirigyre?

2012. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok beteg,hanem anyukám,és szed gyogyszert, euthyroxot.Te milyen gyogyszert szedsz?
2012. febr. 14. 15:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem elég,hogy keveset eszel,az is fontos,hogy mit.Próbálj szétválasztó diétát.kenyeret egyáltalán ne egyél,semmi liszteset és 3 után semmit.
2012. febr. 14. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!