Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen élelmiszerrel vagy...

Milyen élelmiszerrel vagy gyógyteával tudnék női hormont bevinni a szervezetembe?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedtem 4 hónapig, megereszkedett tőle a mellem, kifogytam minden melltartómból, a szőr kb 3 cm-esre nőtt a karomon,a hajam nagyon zsírosodik (ezért is hagytam abba a gyógyszert, mikor láttam, hogy hogy lóg a mellem).

Már be vagyok jelentkezve endokrinológushoz, de félek, hogy megint hormongyógyszert írna fel, ilyenekkel meg már nem akarom lőni a szervezetemet, megfogadtam. Mert ha abba hagyom akkor utána mi lesz? Valami gyógytea vagy élelmiszer esetleg? Főleg a mellem zavar. Egyébként is a kicsi, nagy jóindulattal átlagos kategóriába tartozik, de legalább kerek volt, egészséges kinézetű. Egyébként egészséges vagyok, mástól nem lehetnek ezek a tünetek, csak a gyógyszertől.

Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni!

20/l


2012. febr. 14. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

csapvíz tele van vele.

nekem mondjuk hátrány ez szintén a fog.gátló szedése miatt én érzékeny lettem az ösztorgénre...migrén,pánikbetegség,hízás,bőrproblémák. stb. lett a következménye:(

2012. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az endokrinológus okos ötlet, az, hogy random bevinnél hormint akármivel már nem annyira. A melleden semmilyen hormon nem fog segíteni, maximum feszesítő torna, és a többi problémád sem orvosolható lutri módon. Ennyi alapján bármiylen hormonális zavarod lehet, ezek orvoslása meg nem csak fogamzásgátlóval történik, pláne, ha nem is a nemi hormonjaiddal van baj.

Várj türelemmel amíg orvoshoz jutsz.

2012. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én teljes szívvel ajánlom a Méhpempőt! csakis tiszta , friss formájában! neten több helyről is lehet rendelni...

[link]

[link]

2012. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a kérdést, akkor a fogamzásgátlóra "gyanakszol", de igazából nem tudod mi lehet a háttérben, ezért ismeretlen eredetű és mennyiségű hormont szeretnél bevinni a szervezetedbe.... Nos, ha ezt így végiggondolod, remélem rájössz, hogy nem szabad játszani a testeddel, a hormonrendszereddel pláne nem.

Mi van ha adott hormonból éppen sok van, és emiatt vannak a tünetek, és ezt még fokozod különböző készítményekkel? Egy életre tönkre vághatod a hormonrendszeredet!!!

Inkább kérdezd meg orvos véleményét, és hallgass rá jó szívvel! Az orvos sem látnok, így nem tudhatja, hogy melyik gyógyszerre ki, hogyan fog reagálni, de mégis jobban ért hozzá mint itt bárki.

És még az is előfordulhat, hogy azt mondja, hogy semmi köze a tüneteidnek az orvossághoz....

Szóval, irány a nőgyógyászod (ha Bp-i vagy, szívesen ajánlok megbízható orvost).

2012. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!