Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok, és...

27 hetes kismama vagyok, és napok óta érzek egy nagyon rossz érzést. Időnként olyan érzésem van, mintha árammal csapnának bele a belső méhszájamba, vagy mintha egy hatalmas tűt szúrnának bele. Ez normális?

Figyelt kérdés

A kislánykám állítólag még keresztben fekszik. Gondoltam már rá, hogy ő talál bele néha a rúgásaival, de valami szörnyű rossz érzés, és sikítani tudnék. Van valaki aki érzett már ugyan ilyet? Ez csak időközönként fordul elő, napjában többször, nem folyamatosan.

Előre is nagyon köszi a válaszokat


2008. ápr. 22. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én babám a húgyhólyagomat rúgodassa előszeretettel és az olyan érzés,mintha egy hatlmas tűvel szúrkálnák,nem beszélve a pisilési ingerről,ami leküzdhetetlen.

Ez van!:)

30 hetes kismami

2008. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A pisilési ingerrel kapcsolatosan ugyan ez a helyzet :-( Tegnap este óránként rohangáltam :-(

Köszi a válaszodat kedves kismami

2008. ápr. 22. 11:51
 3/9 anonim válasza:
Szia! Képzeld jelenleg nekem is pont ugynez van itt ülök és folyamatosan szurkál és olyan mintha összehúzódás lenne! Nem tudom mitől van de azért írtam hogy tudd nem vagy egyedül:)
2008. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ja én 31 hetes vagyok. Az előző válaszoló!
2008. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!38 hetes kismami vagyok, és a 20. hét óta van ilyen problémám.Akkor elmentem vele az orvosomhoz, hogy biztos nagy a baj, mert iszonyúan fáj "ott alul", de persze mindent rendben talált.Ez egy olyan dolog, amiről nem beszélnek a kismamák,mert olyan furcsa ezzel a problémával előállni.De hidd el:más is érez ilyet, én még azóta is egyfolytában, és teljesen normális, úgyhogy nyugi,puszi!
2008. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

26.hétben vagyok nekem a szeméremdombomtől egész a hüvelyemig szokott néha éles nyílalás lenni.szinte pár másodperc alatt végig szalad a nyílalás.szerintem ilyenkor valami olyan ideget ér a baba amitől ezeket érezzük.

boldog babavárást

2008. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

végre valakitől/valakiktől ilyet is olvasok .... hogy nem egy csodás, kellemes, felemelő élmény a bébi mozgása ... eddig azt hittem, velem csak baj, hogy én is úgy érzek, mint a kedves kérdező .... nem igazán nevezném a legkellemesebb érzésnek, mikor úgy érzem, hogy beleszúr vmi a hólyagomba, sőt, pár mp-ig akár folyamatos nyomás alatt is van .... szó szerint, mintha vki táncolna rajta ... persze, bébike az biztosan, és term. nem bánom, hiszen azért van még ő ott bent, de akkor sem nevezném kellemesnek a jeladásait ... szóval ne aggódj kedves kérdező, szerintem nagyon sokmindenki így van ezzel, bár nem tudom akkor mért kell ámítani mindenkit ... ez pont olyan mint a lehető leggyakrabban olvasható rémtörténetek a szülési fájdalmakról ... .annyira egyéni szerintem .... ezt nem lehet elmondani, ill. mindenki a saját tapasztalatát mondhatja csak el, nem általánosíthat ..... és ha már itt tartunk, próbáljunk a jóra, jobbra gondolni ... hátha mi /én leszek az a szerencsés, akinek nem is fog annyira fájni .... :-) csak ebben bízhatunk, én legalábbis így próbálok tenni ... aztán legrosszabb esetben, utána, megváltozik a véleményem ... :-)

kellemes időtöltést mindenkinek

28 hetes kismammi

2008. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!mikor nagyobb lesz még csinál rosszabbak is. az én kislányom is nagyon rossz volt oda bent.sokszor én is úgy érezetm, hogy ordítani tudnék. a pisilési ingerekről nem is beszélve. mikor majd kezd kicsi lenni a hely.....:)
2008. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lányok nagyon köszi a válaszokat! :-) Nagyon kimerítő és vigasztalóak voltak :-) Igazából én imádom ha mozog a pindurim odbent csak amikor tényleg eltalálja ezt a pontot amiről kérdeztem, na az nagyon brutál tud lenni :-) De hát ezek szerint mi is ezt csináltuk az anyukáinkkal :-) És csak annyit tudok mondani ezek után, hogy akkor minden kedves sorstársnak kitartás és még egyszer köszi :-)

Puszi lányok

2008. ápr. 22. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!