Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fekete lett a fülem ott, ahol...

Fekete lett a fülem ott, ahol ki van lyukasztva. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában ritkábban hordok fülbevalót, mint régen, de soha nem volt tőle semmi bajom, nem gyulladt be, nem volt semmi. Mostanában viszont fáj, ha van benne fülbevaló, és teljesen befeketedett a lyuk rajta,olyan érzés is, mintha lenne benne valami. Ez normális? Mitől lehet?
2012. febr. 14. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
bizsu... nem bírja a füled nekem is ugyanígy volt... aranyat bírja csak most is azzal gyógyítom mert fél óra alatt kikészült a bizsutól és attol feketedik is be
2012. febr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tele van mocsokkal. tisztítsd ki pl arcszesszel, (vattára teszel, és áttörölgeted), a fülbevalót meg fertőtlenítsd, és ha beleteszed, ne forgasd. teljesen normális amúgy, mert elszokott tőle a füled. vagy csak a fülbevaló van olyan anyagból
2012. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez van álítólag alergia miatt. Annyit csináltam hogy kiszedtem belőle a gennyet, mocskot ami benne volt addig amíg elmúlt a keménysége a fülnek. Másnapra teljesen lement róla a gyulladás.
2018. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!