Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért jön átlátszó, enyhén...

Miért jön átlátszó, enyhén világos sárga lé a végbelemből?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy epe? nincs gond a májaddal?
2008. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges, hogy hasmenésed van? De egyébként jó lenne orvoshoz fordulni!
2008. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy hasmenés, de csak pár cseppből áll.:( Én arra gondolok, hogy nem helyesen táplálkozok. Sajnos még sok a fonnyadt gyümi és zöldség nem tudok tisztítókúrát csinálni. Remélem nincs semmi bajom.
2008. ápr. 7. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedben elmennék dokihoz,de sürgősen...fogalmam sincs,mi ez,de szerintem nem normális dolog...
2008. ápr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyulladt aranyér okozhat ilyen tünetet, de annak más jelei is vannak, leginkább fájdalom, viszketés, kitüremkedés, vérzés.

Ha valóban erről van szó, akkor jobb ha orvos ír fel rá olyan kenőcsöt vagy kúpot, ami gyulladáscsökkentőt is tartalmaz.

2008. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy aranyér mert nem fáj és nem vérzik. Először amikor a 90 napos diétát csináltam akkor jelentkezett és abbahagytam most nem csináltam semmit azért lepődtem meg rajta, de elmúlt, most csak egy napig volt ilyen. Olyan volt mintha nyál lett volna vagy nem tudom.. Köszönöm a segytségeket, de fordulok orvoshoz, a családtagjaim kerültek már életveszélyes helyzetbe, én nem kísérletezek.
2008. ápr. 10. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!