Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki ha a magasabb nálam a hugom?

Ciki ha a magasabb nálam a hugom?

Figyelt kérdés
14 éves fiu vagyok 168 cm 58kg 39 -es a lábam.A hugom 2 évvel fiatalabb de már most 178cm 90 kg és 41 -es lába van.
2012. febr. 15. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked ciki, mert úgy érzed.


A magasságotokról annyit:

- nem mindegyikőtök ugyanazokat a tulajdonságokat öröklitek (anyukám max magassága 160, öccséé 205 volt)

- a fiúk általában később kezdenek nőni, és később is fejezik be ezt a folyamatot.

2012. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

14 eves fiunak jo a 168cm. Meg par evig nonı fogsz, szoval total normalis magassagod lesz.

A hugod az, aki a korahoz es az atlaghoz kepest is nagyon magas. 12 evesen 178, hat javaslom a kosarlabdat, ha sportos alkat.

Mindenesetre te ne parazz, veled minden rendben.

2012. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányok előbb érnek, amikor tinédzser voltam, én is lehagytam a bratyókat, aztán meg mire felnőttünk, ők lettek a magasabbak :D
2012. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!