Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és 155 centi....

Csillogócsajszi43 kérdése:

12 éves vagyok és 155 centi. Az összes barátnőm magasabb nálam és némelyük lehetne 13 vagy 14 a magasságuk miatt. Egészségesen eszek, és eleget alszok, de mégis alacsony vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 18:02
 1/6 anonim válasza:
Örülj, hogy alacsony vagy! Legalább jól mutatsz majd minden fiú mellet, úgyis az alacsonyak a szépek!
2011. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy olyan alacsony, és én nem is szeretem a túl magas lányokat.


13/F

2011. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13 évesen te még a nyelvtan könyvedet szeresd, de azt jó magasan. Te meg nem vagy alacsony ,az én csoporttársaim, akik tényleg jóval idősebbek tőled, azok is 155-161 cm között vannak:)
2011. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki! ÚÚgy örülnék, ha 10 centivel alacsonyabb lehetnék! Most 167 vagyok, a párom meg 170-172 körül, és utálom, hogy egy magassarkút se vehetek fel, mert úgy magasabb lennék nála. Kiskoromban mindig is 172-175 magas akartam lenni, de most áldom a sorsot, hogy legalább pár centivel alacsonyabb vagyok a barátomnál. Szóval én a helyedben megpróbálnám inkább a dolog jó oldalát nézni: egy 165 centis pasi mellett is jól fogsz mutatni ;)

Amúgy meg még bőven nőhetsz, akár 10 centit is. A szüleid mekkorák? Nekem volt egy osztálytársam általánosban. Mindig ő volt a legalacsonyabb a tornasorban. 14 évesen úgy 155 körül volt ő is. 2 évre rá találkoztam vele, akkor meg már volt vagy 175 magas. Szóval szerintem 12 évesen korai az ilyesmin bánkódni. :)

2011. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A genek is befolyasoljak. Egy keleti beallitottsagu könyvben összefüggest latnak a huseves es a testmagassag között: eszerint a hust gyakran evö csaladok, nemzetek magasabbak (nem bizonyitott), viszont ezt kifejezetten egeszsegtelennek tekintik, ugyanis a gerincre ez nagyobb megterhelest ro. (A 2 labon jaras ota nagyobb a terheles, az egeszsegi okot most nem reszletezem, de ha meg valaki magasabb, több teher, eleve nagyobb esely ezekre - ilyesmi okok.)


12 evesen 162 cm voltam es csak a 2. legmagasabb voltam az osztalyban (csak emiatt jegyeztem meg)... Es mivel nem nöttem tovabb, most 37 evesen is ennyi vagyok. :-) Korosztalyomban az atlagon belül az alacsonyabbak köze tartozom, tehat megcsak nem is a legalacsonyabbak köze!


Mit tegyel? Ha igy marad, akkor fogadd el es nezd az elönyeit! Gyakorlatilag sokkal több fiura van eselyed, mivel többen magasabbak nalad, megsem olyan hatalmas a különbseg, mintha 150 cm vagy kisebb lennel. Ha meg majd olyan partnerbe szeretsz bele, aki egy kicsit kisebb, meg azert ahhoz is passzolsz.

Es az is lehet, hogy meg növekszel es nagyobb leszel, de ennek az elönyeit majd raersz akkor atgondolni.:-)

2011. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 12 évesen kb 150 centi ha voltam, aztán végül 160 lettem. XD

Osztálytársam 170 centi volt, de annyi is maradt. Van aki gimiben úgy megnyúlt, hogy csak na. De amúgy ha a szüleid nem magasak, akkor te se leszel. Bár semmi se tuti, nekem az egész családom magas, kivéve nagyimat, rá ütöttem. xD 12 évesen sztem teljesen normális. Mivel ez genetika, sokat nem tehetsz.

2011. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!