Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerettetek már bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerettetek már bele pasinak a hangjába?

Figyelt kérdés
Találkoztatok már olyannal, aki megszólalt és egyszerűen elolvadtok, mert olyan búgó, mély férfias hangja volt?
2012. jan. 5. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Igen! Rengeteget beszélgettünk hetekig úgy, hogy nem is tudtam hogy néz ki. Skype-on nyomultunk mindennap :) Minden éjjel....feküdtem az ágyban és álmosan beszélgettünk reggelekig, nagyon kellemes volt. 20L
2012. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hipertroll ***** válasza:
57%
Egyik barátnőm magával cipelte egy diktafonon az összes ese hangfelvételét.
2012. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Igen:)

17/f

2012. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
15:22 buzzzzi-e vagy? :D
2012. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valódi "beleszeretés" persze nem volt, de találkoztam már olyannal.:) Bár sokat nyomott a latban a kisugárzása.
2012. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN! :D Egyik legvonzóbb dolog egy srácban a hangja szerintem! :)) Velem is megesett már, egy sráccal a sulimban akit nem ismertem de amint meghallottam a hangját, elolvadtam! xD ;)
2012. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

És milyen egy jó férfi hang?


Szoktam fellépéseken szerepelni,azt mondta az irodalomtanárom,hogy mély,recsegős,férfias hangom van,ezért én olvastam fel a kezdéső- és befejezőszövegét a műsornak.

2012. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*kezdő
2012. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A hang nagyon fontos, a külső megjelenésnek kb. a fele nem a kinézet, hanem a hang. Férfiaknál és nőknél egyaránt. Ezt sokan alá szokták becsülni.
2012. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én igen :$ de magába a pasiba is beleszerettem meg a hangjába is és azóta is szeretem :P
2012. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!