Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idősebb animések! Nem érzitek...

Idősebb animések! Nem érzitek úgy, hogy a fiatalabb generáció meg az emósok elvettek tőletek valamit?

Figyelt kérdés
Hogy divat animéket nézni. Hogy most egy 14 éves is elmehet bármikor animeconra, mikor mi csak álmodoztunk ilyesmiről, és fogalmunk se volt, hogy ilyen létezik egyáltalán.
2012. febr. 16. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
DIvat vagy nem , én nézem amit szeretek ennyi , conra amugyse szoktam járni , de nézem mert szeretem ennyi :P
2012. febr. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg az animékre izgulsz,akkor nem számít hogy milyen nagy divat,ugyis kinövik a trendi dolgokat a hülyegyerekek,meg hát te hamarabb nézted,nem?akkormeg
2012. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl 15 anime tetoválásom van,amit sztem nem lehet később kinőni,(21éves vok,fiú,nem,nem vagyok fogyatékos,és nem is bántam meg)
2012. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 20 éves srác vagyok imádok anime-ket nézni főleg a romantikusabb fajtát, de az animecon meg ilyenek nem édekelnek, azért nézem mert kellemes kikapcsolódás és nagyon szeretem a látványvilágát és a történetüket, sokszor beleisélem magam és elérzékenyülök rajtuk :)
2012. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 waland válasza:
90%
Szerintem nem olyan nagy probléma, hogy a fiatalabbak is megjelentek, én inkább abban látom a problémát, hogy ma már a 12-13 évesek is néznek olyan animéket (és filmeket is), amikhez nagyon nem ártana kicsit több élettapasztalat, vagy idősebb kor. Én örülök egyébként, hogy ez a szubkultúra terjed, akik csak divatból jelennek meg, azok úgyis hamar kikopnak.
2012. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!