Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Fontos! Egész...

Mit csináljak? Fontos! Egész nap ilyen állapotban voltam, de most a legrosszabb. Egyfolytában szédülök, és mindig ha felállok a székről, úgy érzem magam, mint aki mindjárt elájul. A szédülés miatt még meg sem bírok állni normálisan.

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok itthon, és nem is akarok senkit felhívni, nem akarom hogy megtudják, de már tényleg nem tudom mit csináljak. Tippek?

Lehet hogy a fogyóm miatt van ez, nem kizárt. de máskor is csinálta már, akkor semmi bajom nem volt, és mosta annyira sem fogyózok, amint anno.


2012. febr. 9. 18:07
 1/3 anonim válasza:
100%
ha van otthon vérnyomásmérőd, és vércukor mérőd akkor ellenőrizd le. Aztán egyél valami normális ételt. Ha nem leszel jobban menj el orvoshoz vagy hívd fel az ügyeletet.
2012. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ettem, de rosszabb lett olyannyira hogy már nem mertem székről felállni, így felhívtam egy közeli haveromat, aki hozott valami kaját, de nem tudom mi volt az :O Azt mondta, ez segíteni fog. '0 perc alatt elmúlt.. Aztán le idiótázott :)
2012. febr. 9. 18:58
 3/3 A kérdező kommentje:
'0 perc /helyett/ 10perc
2012. febr. 9. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!