Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a bütyök ellen?...

Mit tegyek a bütyök ellen? Milyen cipőt hordjak? 13/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Az a helyzet, hogy lett a lábamon, a kisujjamnál egy kis bütyök.

Ilyen:

[link]


[link]


Nem nagyon, inkább, mint az első képen!

Ez azért jött ki, mert sajnos kicsit magas és kényelmetlen cipőt hordtam (Nem kell kritizálni... Anyum adott 15e Ft-ot, hogy vegyek cipőt. Egyik az, hogy alig volt lapos sarkú... Azok között meg nem volt olyan, ami jó lett volna, vagy árban megfizethető lett volna. A téli cipőkkel mindig is bajom volt... Úgyhogy vettem 2500 Ft-ért egy minőségtelen, 5 centis sarokkal rendelkező valamit, mert nem szerettem volna elkölteni anyum pénzét. A cipő egyébként is szorított egy kicsit, de nem nagyon van 39-es cipő, amit kicsit furcsállottam is...)


Tehát az a lényeg, hogy mit csináljak?

Mondtam anyumnak, pénteken elmegyünk valami kényelmes sportcipőt venni, már úgy is itt van a tavasz.

Milyet vegyünk? Amúgy is lúdtalpam van! Én ilyen hintalovas-cipőre gondoltam :)

[link]


"Ez a bütyök ellen is jó"?

Mi mást tehetnék még? Valami masszázs? Vagy lábgyakorlat?


Köszi a válaszokat! :)

13/L



2012. febr. 20. 19:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!