Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a nyakamon balolda...

Mi lehet ez a nyakamon baloldalt? SOS

Figyelt kérdés
2 Napja vettem észre hogy egy görcs van a nyakam baloldalán, meg is lehet fogni olyan mint ha egy 1-2cm-es gömböt fognék csak kicsúszik a kezemből. Enyhén ki is van dudorodva. Mi lehet ez??????
2012. febr. 21. 23:35
 1/7 anonim válasza:
egy kurv@nagy pattanás
2012. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zsírcsomó esetleg,vagy bőralatti pattanás???Ha nem múlik és nagyon aggaszt mutasd meg dokinak!
2012. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

talán valami zsírmirigy vagyis nem tudom hogy mondják,

apukámnak is volt egy két ilyen, az övéit lemütötték,

2 perces mütét volt, helyi érzéstelenítéssel, nem fájt neki

szerintem mutasd meg orvosnak

2012. febr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet gyulladt mandula, nyirokcsomó, mumpsz.


Próbálj itt végigmenni:

[link]

2012. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem van hasonló,de nem gömb alakú,csak ilyen kis kerek valami.Anyukám mesélte,hogy már mikor kicsi voltam elvitt vele az orvoshoz,de ő azt mondta,hogy az semmi sem.Lehet a te esetetben más,ezért ajánlatos az orvos.
2012. febr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha azt mondtad volna, hogy felül és nagyobb, mondtam volna: a fejed. :D

Így - mint többen elôttem - aszondm, menj orvoshoz. Elsô közelítésben a háziorvos, de asszem a sebészetre nem kell béutáló.

Megjegyzem, nekem is volt a hátamon, nem vagyok orvoshoz járós, akkor mentem a házihoz, mikor már kellemetlen volt. Megnézte, aszonta most azonnal menjek a sebészetre. ( Igaz, kissé szadi volt, de ez majnem teniszlabdáni volt. ) Ha jól emléxem, aszonták: ateroma - az magyarul zsírdaganat féle, a lényeg, h nem rosszindulatú.

Viszont ha nagyon elhanyagolják, baj lehet: kipukkad, elfertôzôdik, meg mindenféle.

Szal reggel, amilyen korán tudsz, irány a háziorvos és ne félj a szaditól, mondom, az enyém sokkal nagyobb volt, ezért tartott tovább a nyissz, mint az érzéstelenítô.

A tai kártyádat lehetôleg ne felejtsd otthon, ja és a személyit, lakcímkártyát se. :)

Csigavér, ebcsont ( vagy hús ) beforr, jobbulást! :)

2012. febr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne tévedj, ha nálad is az a doki van az elôzô kommentem mellett, az nem én vagyok :D
2012. febr. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!