Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl lehet a viszketés?

Mitöl lehet a viszketés?

Figyelt kérdés
Már huzamos ideje viszketek és kezd az õrületbe kergerni. A viszketés általában a kezemen jelentkezik, a kéz hajlatokban, a combomon, hátamon, mellkas alatt, mell részeken, köldök tájon és has tàjékon, száj környéken, áll és nyak környéken, szóval kb mindenhol. Ahogy megvakarom az adott részt ahol viszket, a bõröm vörös lesz, a vakarás nyomai fehér kiduzzadt sávosak lesznek és apro kis fehér kiduzzadt pontocskák jelennek meg és szörnyen ég utánna a bõröm. Utánna olvasgattam már de nem tudom mi lehet. Bocsi ha kicsit kusza lett a szöveg. A válaszokat elõre is köszönöm.

2012. febr. 22. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet:ekcéma, allergia, bőrszárazság stb.

De egy bőrgyógyász talán többet tudna mondani!!!!!!

2012. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, ha megnézed a gyakori kérdésekben ezeket a viszket kulcsszavas kérdéseket,rengetegen vagyunk így,és tudod mi a vicces? Senkisem tudja hogy mi ez, allergia gyógyszert ittam 2 félét,kálciumot,de semmi értelme,mindenhol viszketek,amikor kivakarom ég,másnap sebes...mintha a bőr alatt apró kis baktériumok falnák a húsomat,és nagyon viszket...allergia lehet.....kérdés..hogy mire........ha pedig nem allergia, akkor nem tudom, de mondjuk ez ha allergia akkor miért nem segített senkinek a gyógyszer aki erre panaszkodik?? ez nagyon idegesítő... pár napja kezdődött nekem is...Decemberben már volt ilyen 2 hét alatt elmúlt magától,de tiszta seb voltam fejtetőtől talpig...egy tűt nem bírtál volna az ép bőr részre letenni annyi sem volt rajtam...néha hideg rázza a bőrömet mintha lázas lennék,de láz meg nincs... mi lehet ez?????? .... az orvosok ha nem tudják,akkor mi hogy tudjuk?..ép a bőröm,de viszket mint a franc..aztán ég és sebes... basszus...komolyan...mint a leprások..de nagyon allergiára utal... csak akkor mi a búbánatra?
2012. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Reyka válasza:
Sziasztok. Most már negyedik hónapja jött ki nálam is ez a dolog. Borzalmas. Nektek aztán mi lett végül a megoldás ? Tudtok ajánlani bármit ?
2018. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!