Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki mikor fekszik le aludni és...

Ki mikor fekszik le aludni és mikor kel? Általában.

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi:) csak kíváncsiságból. Én egyetemista vagyok, koliban lakom, szobatársam azt vallja elég 6 óra, de én keveslem. persze mivel ő 6 órát alszik így én is, hiszen nem hagy egyszerűen aludni. Nem tudok a lámpától meg a pötyögéstől(laptop).
2012. febr. 22. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2-3 körül fekszem, 10-11 körül kelek.
2012. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és 23N egyetemista. Utolsó félév, csak pár órám van, azok is délután. Így tudok koncentrálni akkor, este meg csend és nyugi van, olyankor dolgozok, tanulok.
2012. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fél12-kor

aztán felkelek 2-kor megetetni a babám, majd alszok megint kb 2 óra hosszát, kelek 5-kor, ismét 2 óra alvás, 8-kor újra kelek etetni

végülis a 6 óra alvás nekem megvan, csak épp részletekben :))


ki lehet bírni évekig, bár az ember úgy néz ki, mint a mosott szar, és még közben el is várják, hogy boldog, mosolygós és elégedett legyél, hisz "otthon vagy egész nap és nem csinálsz semmit, csak babázol" na persze

2012. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát a babázás sem egyszerű:) Igaz nincs még, de környezetemben tapasztaltam. "Nehezebb vele" mint egy szobatárssal...:) Am gratula, további jó babázást
2012. febr. 22. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Este 9 körül már alig látok ki a fejemből, úgyhogy max. 10-ig vagyok fenn, hajnalban viszont általában már 4-5 körül ébredezem, sajnos, pedig 1/2 6-ig ráérnék aludni.
2012. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!