Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami jó otthoni meditáció?

Valami jó otthoni meditáció?

Figyelt kérdés
egész fiatal vagyok, de jobban érdekel mint a hülye számítógépes játékok. 14/F
2012. febr. 22. 19:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Olyan vagy mint en.Keresel valamit.Meg en sem talaltam meg(bar sokszor ugy hittem) de azt tudom hogy hol nem kell keresni.Tapasztalatbol mondtam azt hogy konnyen el lehet veszni.Vannak akik kihasznaljak azokat akik oszinten keresnek, ezert jobb ezt mindenfele csoportoktol elkulonulve csinalni. Mondtam, az emberek sok butasagot tanitanak meditacio cimen.(agykontroll stb)

Talaltam egy linket ahol eleg szepen leirja a szerzo hogy o mit gondol meditacionak, nagyon tetszett, nezd majd meg.

[link]

Am az egesz weboldalon ez az egy az amit ertekesnek talaltam.Vannak ugynevezett vezetett meditaciok az oldalon de az valojaban hipnozis.Ez a leiras viszont nagyon szep es jobban kifejezi azt amit mondani szeretnek.

Ha vannak kerdeseid, megprobalok majd legjobb tudasom szerint valaszolni, es kerdezz nyugodtan.De ne veszlodj el a sok gondolatban, elobb meditalj, aztan mar lehet hogy kerdezned sem kell.

;)

(Azt meg szeretnem leszogezni hogy mivel nem egy hegyteton elunk egyedul, gondolkodni kell, es muszaj! A nemgondolkodast inkabb csak meditaciokent gyakorold)

2012. márc. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Abban tényleg igazad van hogy az a legnehezebb benne, hogy túlságosan könnyűnek hangzik. azt mondtad keresek valamit. lehet idióta kérdés de honnan fogom tudni hogy megtaláltam? nem tudom hogy mit keresek ezáltal, ezért honnan fogom tudni hogy megtaláltam?
2012. márc. 12. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!