Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van ojan oldal ahol emailba...

Takacsek kérdése:

Van ojan oldal ahol emailba tudok orvostól tanácsot kérni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt is, tessék parancsoljál :)
2012. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

már régebben észre vettem hogy a

péniszem felénél van 2 kis színelváltozás

de akkornem fordítottam rá figyelmet.

az eggyikt gombos tüvel durván szólva

kivágtam de az eléggé fájt és a másikat

ott hagytam. kb2 hete viszont megnött

ez a kis csomó. nem nagyra hanem

akkorára mint egy pattanás, és azóta ha

hozzá érek akko csíp, ojasmi mintha

azon a ponton beleszúrnának egy tüt.

ezzel hova forduljak? szóljak a

szüleimnek (a szüleimnek nem nagyon akarok szolni mert ez elég cikis téma) vagy mennyek vele

dokihoz? vagy mit tegyek vele? 16/f

2012. febr. 23. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a seb elfertőződhetett. Mivel nem látom, mennyire súlyos, ezért innen nem tudom megítélni, hogy orvoshoz kell-e menned. Meg lehet próbálni a sebet utólag fertőtleníteni, minél többet levegőn, tisztán tartani, de talán jobb lenne felkeresni vele a háziorvost.


Nyugalom, nem ciki, mert a háziorvos is orvos, nem fog majrézni, ha elmeséled neki a sztorit. Gondolj arra, hogy ami neked intim, az neki csak egy eset, pontosan ismeri az emberi test felépítését a legapróbb részletekig, és azon fog dolgozni, hogy meggyógyítson.


Ha megengedsz annyi javaslatot, egy picit jobban odafigyelhetnél az ilyen esetekre, ne szurkáld-vagdosd magad, ly-vel írhatnád az olyant, a -ba -be helyett a magyarban néha jobban bevált a -ban -ben, a központozás sem árt néha. Persze lehet, hogy ez, és az, hogy péntek reggel miért nem vagy isiben, nem a te hibád, de ezekre nem árt odafigyelni :)

2012. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem. az jo ha alkohollal lekenem? am már van vagy 2 éve h leszedtem az 1 ik csomót és az nemis jött vissza.
2012. febr. 23. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!