Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan oldal a neten,...

Létezik olyan oldal a neten, ahol pszichológushoz lehet írni, aki véleményt mond/tanácsot ad?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:

www.orvostudakozo.hu

jobb oldalt fent "orvos válaszol"-ra kattint, és azt hiszem már a 2. sorban találsz.

Baj van?

2010. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, akad egy-két dolog, amit szívesen kiiktatnék az életemből, úgy mint: hirtelen türelmetlen és dühös leszek, teljesen elvesztem az érdeklődésemet minden iránt és elegem van mindenből, ami körülvesz - legszívesebben főbe lőném magam -, míg máskor homlok egyenest az ellenkezője: a Mennyekben kószálok, gondtalan vagyok és elégedett a Világgal. Nem tudom, mi lehet a gubanc velem, már roppant módon idegesít, mert ez nagyon nem én vagyok. Köszi a gyors választ! :)
2010. máj. 17. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Interneten nem fog tudni segíteni a pszichológus. Mindenképpen személyesen keress fel egyet! A kapcsolatnak ugyanis nagyon fontos szerepe van a pszichoterápiában. Az interneten csak tanácsadás folyik és nem pszichoterápia, amire a problémádat olvasva szerintem szükséged lenne.
2010. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, utolsó és igazad lehet. Mindenkinek köszönöm a választ!
2010. máj. 18. 07:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok szakember, azok alapján amiket leírtál, nekem az ún. "atípusos depresszió", illetve a súlyosabb "mániás depresszió" tünetei ugrottak be egyből,ha gondolod,olvass utánuk a Neten.


Honlapként én is a [link] -oldalt tudom ajánlani,én már használtam több alkalommal is,viszont ezek a "weborvosi" oldalak tényleg nem jelentenek megoldást,és túl nagy segítséget sem, ugyanis az esetek többségében mindössze annyi az orvos válasza,hogy "Látatlanban nem tudom sajnos megmondani, mi lehet a gond,keresse fel személyesen a kezelőorvosát,vagy a legközelebbi szakembert"...Ennek ellenére,egy próbát szerintem megér,hátha segít.

2010. máj. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: a mániás depresszió nem ilyen!


Egyébként nem értem miért kell 3 mondat alapján diagnózisokat felállítani....!

2010. máj. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó hozzászóló: Mint említettem,én nem vagyok szakember,nem értek ehhez,mindössze leírtam ami a kérdező megjegyzésének elolvasása után hirtelen eszembe jutott,a célom nem diagnózis felállítása volt,mivel nem vagyok orvos...Egyszerűen csak emlékeztem rá,hogy több cikkben olvastam arról,hogy a mániás depresszió is tulajdonképpen "hullámhegyek és hullámvölgyek" sorozata,és elmondtam amire hirtelen asszociáltam.Elnézést érte...


Üdv:Az "utolsó előtti".

2010. máj. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!