Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha van fogszabályzóm, akkor...

Ha van fogszabályzóm, akkor szabad szódabikarbónával fogat mosni?

Figyelt kérdés
Kérlek ne gyertek azzal, hogy roncsolja a fogakat stb..
2012. febr. 27. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom elég gyakran kell állítani rajta, kérdezd meg legközelebb a fogorvosod, de szinte biztos vagyok benne, hogy a válasz nem lesz.
2012. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De én azért szeretnék azzal jönni. A szódabikarbóna gyengíti a fogzománcot és ahogyan a fogszabályzó feszíti a fogaidat, akkor azok akár le is pattanhatnak. Megéri?
2012. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván sokat árthat ha havonta egyszer-kétszer használom :)
2012. febr. 27. 17:10
 4/7 A kérdező kommentje:

Fogorvostól meg ilyet nem szeretnék kérdezni.. :D

Köszönöm a válaszod !

2012. febr. 27. 17:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Én próbáltam fogszabályzó nélkül, konkrétan semmi hatása nem volt a fogamra, azon kívül hogy azóta mindenre érzékeny a zománcom...+ volt fogszabályzóm is, de örültem, hogy rendesen a kaját ki tudtam belőle mosni, nemhogy még a porral szenvedjek. A havi 1 alkalom meg tutira nem ér semmit. Különben meg nem vagyunk fogorvosok, úgyhogy ha nem akarsz ilyet kérdezni tőle szerintem ne kísérletezz. Max majd ha leveszik.
2012. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ó hát én imádom a fogszabályzómat :D Neked nem sárgultak be a fogaid a fogszabályzó viselése alatt?

Köszönöm a választ.

2012. febr. 27. 19:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sárgultak, de amikor levették még csináltak rajta egy Uv lámpás fehérítést is.

Előző

2012. febr. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!