Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb izzadasgatlo...

Melyik a legjobb izzadasgatlo olyannak aki nagyon izzad?

Figyelt kérdés
Lany vagyok, 21 eves es problemam van az izzadassal. Meg ha nincs is meleg es meg ha fazom is allandoan izzadok es tiszta vizes a ruham a honom alatt es idegesit. Melyik a legjobb izzadasgatlo? Azt hallottam hogy a vichy az nagyon hatasos. Probalta mar valaki? Tenleg jo?

2012. febr. 27. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Bnőmnek nem vált be.

Amúgy nézz utána a Solutia Antisudoricának, remélem jól írtam a nevét, itt mindenkinek azt ajánlgatják legalábbis. :D

2012. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen ezt használja a családunk, van 24 és 48 órás, nagyon ajánlom. Az ára egy kicsit húzós, de megéri.
2012. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Solutio Antisudorica nevű szert, patikákban lehet kapni, 300-400 Ft körül mozog egy üveg ára. Legjbb borotvált, és mindenképp tiszta, tehát fürdés utáni száraz hónaljon (és egyéb testrészen, akár tenyéren is lehet) használni, vattával vagy ecsettel vihető fel a problémás területre, ezután meg kell várni, hogy a bőr beszívja. Fekete, sötét ruhán fehéres nyomot hagyhat, tehát ott mindenképp várni kell 10 percet minimum a felvitel és a ruha felvétele között.


Erős alumínium-tartalmú szer, ha érzékeny vagy bármi összetevőjére, ne használd. Napi használat mellett 1-2 hét alatt kifejti a hatását, később akár el is hagyható. A környezetemben sokaknak segített, köztük nekem is. Sajnos én is úgy vagyok vele, mint te, eszméletlenül sokat tudok izzadni, és ez a tízes éveim végén, húszas éveim elején rettentően zavart, mert nem tudtam bármilyen ruhát felvenni, olyan színű és anyagú kellett, amin nem látszik... akkor is izzadtam, de legalább nem látszott, rettentő gátlásos is voltam a dolog miatt - és vagyok a mai napig is, de már jobb a helyzet. A mai napig úgy építem fel a ruhatáram, hogy figyelek erre, mert még mindig könnyebben izzadok, mint az átlag (hirtelen fizikai megterhelés, vagy nagy stressz hatására továbbra is kiver a víz, de legalább egy sima séta, vagy akár tv-nézés közben már sokkal kevésbé).


Nem vagy egyedül a problémáddal, még ha te néha úgy is érzed, hogy csak te vagy ilyen szerencsétlen, az utcán 10 emberből legalább 2-3 szenved hasonló problémától, ha ez vigasztal :)

2012. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyha tényleg abszolút semmi nem használ akkor hogyha az anyagiak engedik akkor próbáld ki a botoxot.Ugyanis ennek a fő feladata nem a ránctalanítás hanem az afféle problémák kezelése ami neked is van.
2012. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Nem akarok észt osztani, szerencsére én nem vagyok annyira izzadós, mint leírtátok, de egy kicsit én is az vagyok.

Mindenesetre vigyázzatok az alumínium származékokat tartalmaző izzadásgátlókkal, 30%-ban felelősek a mellrák kialakulásáért, aki nem hiszi keressen rá a neten!

Persze biztos lenne olyan helyzet hogy én is azt mondanám, nem érdekel, de azért mérlegeljetek! Vannak nagyon jó deo-k a piacon, amik nem tartalmaznak nehézfémsókat... :)

2012. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat. Tenleg nagyon sokat segitettetek. Foleg a 3. valaszado. Nagyon rendes toled es megnyugtattal. Koszi szepen:*:*
2012. febr. 29. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!