Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fitymafék műtét miatt fitymasz...

Fitymafék műtét miatt fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Ma volt fiytmafék műtétem, bemetszették, mert rövid volt. Kérdeztem a doktort, hogy ezután nem lesz-e bajom, és azt mondta, hogy előfordulhat fitymaszűkület, na most én úgy tudom, hogy a fitymafék bemetszése pont, hogy csökkenti a fitymaszűkületet, legalábbis így olvastam, illetve sehol nem találok olyat, hogy fitymtafék műtét miatt fitymaszűkület jöhet létre. Segítsetek kérlek!!!!!
2012. febr. 28. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor te okosabb vagy, mint az orvosod, nem henteshez mentél?
2012. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy kezdjetek el reklamálni, hanem, hogy segítsetek, ilyet sehol senki nem írt akárhol keresem, és leírtam amit leírtam, ehhez mérten segítsetek, NE PEDIG ELKEZDJETEK MAGYARÁZNI FAXSÁGOKAT!!!! Így is eléggé ideges vagyok, ne qrjatok fel.... :/
2012. febr. 29. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!