Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem rég műtöttek fitymaszűküle...

Nem rég műtöttek fitymaszűkülettel és lenne egy fontos kérdésem? (lent. Kép)

Figyelt kérdés

Az orvosom körülmetélés párti volt ,de én mást választottam és azt mondta,hogy szerinte majd körbefogom magam metéltetni csak idő kérdése.

Kicsit megijeszt.

Nem tudom,hogy fog kinézni a gyógyulás után ,de most így néz ki: [link]

5 nap után.

Ez így is fog kinézni vagy változni fog??


2011. dec. 12. 10:05
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok.
2011. dec. 12. 10:05
 2/36 A kérdező kommentje:
Azt nem értem,hogy az a bőr ami kilóg az mi?Hova fog az kerülni, vagy hogy lesz?
2011. dec. 12. 10:07
 3/36 anonim ***** válasza:
86%
A legkorrektebb az lett volna, ha hallgatsz az orvosodra és körülmetélteted magad. Higiénikusabb is, és így nem kell később legalább még egy beavatkozást átvészelned.
2011. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Ezt nem hiszem el!

Régebben tettem fel kérdést,és mindeki azt mondta,hogy a körülmetélést válaszam utoljára ,erre meg tessék.

2011. dec. 12. 10:27
 5/36 anonim ***** válasza:
65%

Komolyan nem értem az embereket. Ez egy olyan oldal, ahová az unatkozó emberek teljesen névtelenül, következmények nélkül irkálhatnak. Egy darab orvos sincs itt, de az emberek többsége még biológiából is sík hülye.

Miért nem lehet egy orvosra hallgatni, aki egyrészt elég sokat tanult tehát nyilván ért hozzá, másrészt megvizsgált, látja, hogy mi a helyet, nem csak látatlanba mond vmit.

Fogalmam sincsen, hogy fog-e ez még változni vagy sem, ezt az orvosodtól kellene megkérdezni.

2011. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy ez is megoldható és a metélésről csak rosszat olvastam itt amit mások személyes tapasztalatként írtak le, rájuk csak lehet hallgatni,hogy mi az amit ne.
2011. dec. 12. 10:42
 7/36 anonim ***** válasza:
81%
Emlékszel, hogy volt egyetlen válaszolód, aki azt mondta, hogy a körülmetélést válaszd, mert sem esztétikailag sem élvezeti szempontból nem fogjátok hátrányát tapasztalni. Én voltam ama válaszoló, de mindenki lehurrogott és lepontozott. Most azt mondom, hogy ne légy elkeseredve, szépen gyógyul a sebed, varratszedés után felszívódnak az esetleges duzzanatok. Rendben lesz minden.További gyógyulást. Pár napig még érzékeny lesz, de nincs okod aggodalomra.
2011. dec. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

De hova fog kerülni az a bőr ami ott lóg?:S

Csak nem marad ott?!

Nagyon el vagyok keseredve, hogy hiába szenvedtem újra kezdődhet minden elölről..:S

2011. dec. 12. 11:05
 9/36 anonim ***** válasza:
69%

"Azt mondta,hogy ez is megoldható és a metélésről csak rosszat olvastam itt amit mások személyes tapasztalatként írtak le, rájuk csak lehet hallgatni,hogy mi az amit ne."

Nem vonom kétségbe amit írtak személyes tapasztalatként.

Mindenkinek más a fitymája, vagyis nincs 2 egyforma.

A szűkület mértéke más és más lehet egyénenként.

Van olyan eset amikor körülmetés a nélkül is rendbe jön a probléma, van amikor nem.

2011. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Valaki tudna válaszolni a kérdésre is?

"Szerintem" kezdetű válaszok is érdekelnének.

2011. dec. 12. 13:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!