Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után normális?

Körülmetélés után normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3 napja végeztek el rajtam körülmetélést és azóta történtek dolgok. Pár kérdésem lenne.


1.A makkom eléggé kiszáradt, enyhén pirosas kirepedezett bőr van rajta ez normális műtét után? ( eléggé megijedtem )

2. Ha eléggé érzékeny a fitymám mennyi idő lesz még alkalmazkodik hogy csupasz? már ha megyek a házban és alsó nadrág van rajtam és hozzá ér a makk kicsit kellemetlen.


3. Általában mennyi idő szokott lenni a gógyulási idő? ( még használni ( maszturbálni, kefélni ) tudom? )


4.Tudok majd maszturbálni fityma nélkül is? Nem lesz problémás?


Egyenlőre ennyi jutott eszembe. Előre is köszönöm a válaszokat.

18/F


2012. jan. 23. 03:44
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Ez természetes, pár hónapig ilyen lesz, aztán elmúlik. Ha nagyon zavar kérj vmi kenőcsöt a háziorvosodtól.

2. Amint begyógyult a seb mehet a menet. Ez kb olyan 2-3 hét

3. Lásd 2. pontban.

4. Tudsz, nem lesz problémás, max használsz síkosítót. :D

2012. jan. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocs, kicsit fáradt vagyok.


Tehát... 2. szoktasd magad az alsógatyához, tudom, hogy szar, de muszáj :D

2012. jan. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a gyors választ. és rendben akkor nem aggódok :D
2012. jan. 23. 06:08
 4/10 anonim válasza:
94%

Na akkor leírom neked mi hogy van. Rajtam 1,5 éve végeztek ilyen műtétet.

Nincs gáz azzal, hogy kiszárad a makkod, nekem egyszer-kétszer le is hámlott. Meg voltam ijedve de ez természetes.

Használni azért kell egy kis idő míg tudod de arra majd magadtól rájössz. Én elég kanos voltam és varrattal is vertem párszor. Azt érezni fogod hogy már használhatod, mert már nem igazán fáj és hasonlók. Ez legalább 2 hét.

Én nehéz eset voltam mert nagyon érzékeny volt a makkom és mindig gézdarabot tettem a gatyába, de utána megembereltem magam és tűrtem. Úgyis meg kell szokni. Az tartott a legtovább az simán volt 2-3 hét.

Nem mindenkinál ugyanígy van, csak elmontam nálam mi hogy volt. Remélem tudtam segíteni ha kérdésed van írj privit.

2012. jan. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Nekem sok évvel a műtét után is néha hámlik, folyton kiszárad. Emiatt kellett volna megtartania fitymát, de sajnos a mészárosok a kórházban máshogy gondolták. A makkom befoltosodott, kérges lett az évek alatt. Szóval nem sok jót tudok mondani, krémmel lehet kenegetni, ha nem kenem a krémmel, akkor két nap alatt megint ugyanaz van... :(


Milyen fityma az, amit kérdezel? Mihez szokik hozzá? Nem vágták le az egészet?

Maszturbálni nem túl hálás dolog fityma nélkül, most neked van, vagy nincs, vagy kevesebb?

2012. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hello nem tudom te hogyvagy vele de imádom ezt a körülmetélést 1 hete vagyok túlrajta lement a duzzanat tudok maszturbálni is se nem hámlik se nem száraz a makkom szóval nem tudom veled mivan, sajnálom
2012. jan. 27. 16:56
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Nekem évekkel a körülmetélés után jelentkezett a kérgesedés, a kiszáradás, nem rögtön. A foltosodás is az évek alatt durvult el. A maszturbálást nem tudom, hogy csinálod, 1 hét után

Mennyi maradt a fitymából? Nem egészen értem az egészet

2012. jan. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező !


Most milyen így pár hete metélve ? Jó lett ? Használható ?

2012. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bocs hogy ilyen későn írok, nagyon jó :) barátnőmnek bejön nekem is semmi probléma vele, és nem használok semmit sem maszturbáláshoz, bár szerencsére erre csak ritkán van szükség :P
2012. márc. 29. 20:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogyan metéltek, milyen messze van a vágás a makkod peremétől felállítva ?
2012. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!