Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy sérvem van...

Lehetséges, hogy sérvem van vagy mobilis bélösszenövésem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a hasamban van egy ökölnyi nagyságú mobilis(legtöbbször bal oldalt tompán fáj a hasam néha, általában 1 pontban, ahol van az a dudor)duzzat, elég kemény, a közepe kicsit keményebb. Ha oldalra fordulok átmegy a jobb oldalra is, néha középre is. Volt hasi uh-m, de minden rendben volt ott.Lehet hasfali sérvem? 3 éve császároztak. Esetleg emiatt alakulhatott ki?
2012. febr. 29. 15:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyek sebészhez...addig is ha találkozott valaki iyesmivel vagy van valami ötlete akkor várom a válaszotokat! Előre is köszönöm!
2012. febr. 29. 15:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem kétszer császároztak. Sajnos összenövés lehet amit leírtál. Nekem is sok bajom volt és van vele. Nekem kívülről nem tapintható. Ha tornázol, úszol, akkor nem rosszabbodik a tünet?
2012. febr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Nem, akkor szokott jobban fájni, ha sokat emelgetem a gyerekeimet, akkor is inkább a derekam(pont ott ahol a duzzanat található).Néha evés után görcsöl egy kicsit a hasam.
2012. febr. 29. 16:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Még annyit akartam kérdezni, hogy milyen tüneteket okoz neked a bélösszenövés?
2012. febr. 29. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam be szokott gyulladni, vagy napokig időnként fáj, vagy szúr oldalt ahol van. Ilyenkor még mozdulni is nehéz. Szerencsére kiáll egy idő után. Fizikai terhelésre valóban rosszabb. Úszás, nyújtó gyakorlatokra is reagál. Néha emésztéssel is összefügg. Fiatalabb koromban állandó hőemelkedést is okozott és be is volt duzzadva. Szerencsére ez elmúlt. Próbálj meg lúdtalpbetétet viselni, mert lehet hogy a gerincedből sugárzik ki a fájdalom előre, ha esetleg csigolyaprobléma.
2012. febr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!