Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Solutio Antisudorica végleg...

A Solutio Antisudorica végleg megszünteti az izzadást vagy csak gátolja azt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
A Sol. antisudorica ugyanolyan izzadásgátló, mint a bolti dezodorok, tehát csak ideig-óráig gátolja az izzadást. Alumíniumot tartalmaz, ami összehúzza a bőröd pórusait, így fizikailag nem fogsz izzadni jó pár órán keresztül. A legtöbb golyós dezodor is ezen az elven működik, esetleg a "kímélőkben" alkohol található alumínium helyett. A "biobb" változatokba általában valamilyen porózus természetes ásványi anyagot pl. perlitet raknak, ami felszívja a keletkezett nedvességet, az izzadtság így kevésbé lesz szagos.
2012. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

amit az első írt az teljesen hülyeség :). már sok ideje használom, és nem csak órákra szünteti meg. Aki elkezdi, és elolvassa hogy kell használni azt gondolná h minden nap használni kell, de nem kell mert nagyon kiszárad a bőr és csípni fog.

én úgy 3-4 naponta használom. Muszáj volt mert akkor is izzadt a hónaljam mikor semmit nem csináltam, és ennek köszönhetően pólót is felvehetek :). ( a bolti izzadtsággátlók semmire nem jók, csak jó az illatuk)

2012. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Végleg nem szűnteti meg semmi, a botox injekció is ideiglenesen szűneteti meg. Az, hogy neked pedig hogy kell alkalmazni majd magad kitapasztalod, sokaknak ez maga a megváltás másnak meg nem válik be. Attól még érdemes kipróbálni, már azért is, mert nem egy nagy összeg.
2012. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze kedves második, végülis gyógyszerészként csak "néhányszor" csináltam s.k. Sol. antisudort, biztos jobban tudod - esetleg neked is szakmába vágó diplomád van? ^^


A harmadik teljesen jól írta, csak botoxszal lehet a verejtékmirigyeket ideiglenesen, néhány hétre bénítani, de ez hónaljon nem túl eredményes, ill. extrám izzadás esetében szóba jöhet a verejtékmirigyek műtéti eltávolítása is, de egyedül a műtét hoz végleges eredményt.

2012. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
eleget hasznaltam hogy tudjam hogy hogy hasznal...pont ugy mint mindenki masnak..nem egy ideig oraig..ehhez nem kell am diploma :)
2012. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is hetekig, hónapokig használtam és nem vált be, izzadtam, csak kicsit kevésbé. Itt is elég sok olyan visszajezés van, hogy sokaknak nem vált be, ne magadból indulj ki minden helyzetben...
2012. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is teljesen bevált ez a szer, egy ideig használtam, de már vagy 2 éve nem, és látványosabban kevesebbet izzadok azóta.
2012. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem már az első napon bevált és azóta semmi izzadás nincs :) és egyetértek azzal hogy nem csak órákig hat mert van ismerősöm akinek elég havonta bekenni és nem izzad egyáltalán már
2013. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!