Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegyes kérdés! Van miért...

Anyajegyes kérdés! Van miért aggódnom?

Figyelt kérdés

Van a hátamon egy anyajegy,nem szimmetrikus,kidudorodik.

Világosbarna szinű.Voltam vele bőrgyógyásznál,ő azt mondta,hogy ne aggódjak,nem veszélyes!

Ám most láttam,hogy az egyik peremén mintha 1-2 sötétebb folt jelentkezett volna!Kezdjek aggódni?


2012. márc. 2. 02:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ne kezdj el aggódni. Ez nem jelenti azt, hogy rákos vagy. Ha megváltozik egy anyajegy az "csak" annyit jelent, hogy később probléma lehet belőle. A biztonság kedvéért menj el újra bőrgyógyászhoz és ő meg fogja mondani, hogy le kell-e venni vagy sem.
2012. márc. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász szükséges.
2012. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
El fogok menni,de kb.10 nap múlva tudok,az jó?
2012. márc. 2. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám... (olvasnám) én is hullára aggódtam magam feleslegesen..menj el a dokihoz, és megnyugtat, hogy semmi baj! :) tipp:napozásnál a nagyobb anyajegyeket ragaszd le sebtapasszal!
2012. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!