Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legerősebb fájdalomcs...

Melyik a legerősebb fájdalomcsillapító, fej és fogfájásra?

Figyelt kérdés
Ami gyorsan hat, és sokáig. Mert az algopyrin semmit sem ér, hiába veszem be fogfájás ellen.

2012. márc. 3. 01:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Többet én nem megyek fogorvoshoz, mióta 3 fele törte a fogamat, úgy, hogy 2x oltotta be és egyszer sem zsibbadt el. (Aztán meg azzal viccelt, hogy hívni kell a szájsebészt.) Ezután mehettem vissza mindig tisztíttatni a sebet, mert mindig bedagadt. És állandóan az utcán járkáltam gézzel a számban.
2012. márc. 3. 01:11
 2/8 anonim ***** válasza:
cataflam. sokáig ne szedd. olyan "lórúgás", h azt hiszem, nem is kapható vény nélkül. előbb-utóbb muszáj lesz elmenned vele az orvoshoz.
2012. márc. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

cataflam tényleg hatásos, és igen, kell hozzá vény.

am ha ilyen a fogorvosod, akkor jobban jársz, ha valami másik maszekhoz mész, igaz, nem dolgoznak valami pénztárcakímélően, de legalább normálisan megcsinálják :)

2012. márc. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Donalgin! A legerősebb ami létezik. Olyan mint a lórúgás, úgy elkábulsz tőle, garantáltan nem fog fájni a fogad.
2012. márc. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia! talán te voltál azelőbbi fogfájós is, oda is beírtam, lidokain spray - háziorvos! régen is használták, csak csínnyán, viszont tényleg hatásos. nagyon pici mennyiségben ez van a babáknak való krémekben - fogzásra.
2012. márc. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Donalgin.
2012. márc. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A lidokain sprayt én is ismerem régről, de nem tudom, lehet e még kapni.
2012. márc. 3. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet kapni, csak vényköteles. a krém nem az, de az semmit sem ér.
2012. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!